Hakkımızda

Turizm sektöründe 15 yıldan fazla tecrübeye sahip ekibiyle hizmet sunan Cruisera 2012 yılında kurulmuştur. Kısa süre geçmesine rağmen kendisinden haklı olarak söz ettirmiştir.  Nehir ve Denizlerde farklı programlar yapmayı kendisine amaç eden Cruisera,  gerek yurtdışı ve gerek yurtiçi ortaklarıyla yapmış olduğu özel programları en iyi ödeme seçenekleriyle misafirlerinin beğenine sunmaktadır. Cruisera müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve konusunda uzman rehber ve tur liderleriyle çalışmaktadır.

Cruisera’yla Volga nehri  ile Rusya, Tuna Nehri ile Orta Avrupa ve Balkanlar, Ren Nehri ile Batı Avrupa ve Dinyeper Nehri ile Ukrayna’yı en güzel manzaraları eşliğinde nehirden keşfedebiliyorsunuz. Bavul toplama derdi olmadan her gün yeni bir limana yelken açabiliyorsunuz.

Şirket Künyemiz
Şirket: Cruisera Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Türsab Belge: Alazmu 7639
Adres: No:18/3 Ümit İş Hanı Kadıköy / İstanbul
Posta kodu: 34714
Vergi Daire: Kadıköy
Vergi No: 2070529857
Ticaret Sicil No: 845055

Telefon: +90 216 3382853
Fax: +90 216 338 28 54
GSM: +90 532 681 76 37

.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Tuna Nehri, Avrupa Kıtası’nın can suyudur. Avrupa’nın ortasında Karaorman (Schwarzwald) bölgesinden doğup yaklaşık 2800km yol katedip Karadeniz’le buluşur. Yolculuğu boyunca on ülkeden geçer ve bu on ülkeden beşinin başkentini belirler. Böylelikle Tuna sadece bir nehir değil kültürlerin buluştuğu ve kaynaştığı bir yoldur. Bu yol bazen Budapeşte’deki gibi birleştirici bazen de bir ülke sınırıdır. Tuna Nehri, Volga'dan sonra Avrupa' nın ikinci uzun ırmağı olması, Viyana da dahil olmak üzere on ülkeden akması Osmanlı için çok önemli bir nehir olmuştur.

gökte bulut yok
söğütler yağmurlu
tunaya rastladım
akıyor çamurlu çamurlu
hey hikmet'in oğlu,hikmet'in oğlu
tuna'nın suyu olaydın
kara ormandan geleydin
karadeniz'e döküleydin
mavileşeydin..
geceydin boğaziçi'nden
başında istanbul havası
çarpaydın kadıköy iskelesine
çarpaydin çırpınaydın..
vapura binerken
memed'le anası.

Nazım Hikmet